Hager - Montagedoos wandgoot - G2850
Brutoprijs
7,55
Hager - Montagedoos wandgoot - G2850
Ons artikelnummer
1207603
Artikelnummer fabrikant
G2850
Type nummer
G2850
EAN-code
4012740220040
Aantal eenheden
1
Montagewijze doos
Front
Model
Gesloten
Apparaattype
Met draagring/draagbeugel
Bevestigingsspoor
60 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
G2850 FRONTINBOUWDOOS ENKEL
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1207603 |
| Artikelnummer fabrikant | G2850 |
| EAN-code | 4012740220040 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagedoos wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | G2850 |
| Omschrijving | Inbouwdoos 1-voudig, 64x71x47 mm, frontmontage, zwart |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal eenheden | 1 |
| Montagewijze doos | Front |
| Model | Gesloten |
| Apparaattype | Met draagring/draagbeugel |
| Bevestigingsspoor | 60 mm |
| Montagewijze installatie-eenheid | Schroeven |
| Trekontlastingsmogelijkheid | Ja |
| Met lasruimte | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,054 kg |
| Afmeting verpakking | 82 x 73 x 49 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 7,55 per 1 st |
Artikel bevat 1 st