Hager - Koppelplaat voor wandgoot - BRS851309
Ons artikelnummer
2295567
Artikelnummer fabrikant
BRS851309
Type nummer
BRS851309
EAN-code
4012740220309
Geschikt voor wandgootbreedte
85 - 130 mm
Geschikt voor wandgootdiepte
85 mm
Bouwvorm
Koppeling
Model
Symmetrisch
Materiaal
Staal
Productomschrijving
BRS851309 BRS 85X130, KOPPELSET, VERZINKT
BRS, koppelset voor goot 85x130 mm, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2295567 |
| Artikelnummer fabrikant | BRS851309 |
| EAN-code | 4012740220309 |
| Artikelklasse (ETIM) | Koppelplaat voor wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BRS851309 |
| Omschrijving | BRS, koppelset voor goot 85x130 mm, verzinkt |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor wandgootbreedte | 85 - 130 mm |
| Geschikt voor wandgootdiepte | 85 mm |
| Bouwvorm | Koppeling |
| Model | Symmetrisch |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Met potentiaalvereffening | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,105 KG |
| Afmeting verpakking | 0,055 x 0,065 x 0,08 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 14,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st