Hager - Koppelplaat voor wandgoot - BRS651709
Ons artikelnummer
2295468
Artikelnummer fabrikant
BRS651709
Type nummer
BRS651709
EAN-code
4012740217668
Geschikt voor wandgootbreedte
65 - 170 mm
Geschikt voor wandgootdiepte
65 mm
Bouwvorm
Koppeling
Model
Symmetrisch
Materiaal
Staal
Productomschrijving
BRS651709 BRS 65X170, KOPPELSET, VERZINKT
BRS, koppelset voor goot 65x170 mm, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2295468 |
| Artikelnummer fabrikant | BRS651709 |
| EAN-code | 4012740217668 |
| Artikelklasse (ETIM) | Koppelplaat voor wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BRS651709 |
| Omschrijving | BRS, koppelset voor goot 65x170 mm, verzinkt |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor wandgootbreedte | 65 - 170 mm |
| Geschikt voor wandgootdiepte | 65 mm |
| Bouwvorm | Koppeling |
| Model | Symmetrisch |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Met potentiaalvereffening | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Slagvastheid | IK08 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,115 KG |
| Afmeting verpakking | 0,04 x 0,08 x 0,06 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12,70 per 1 st |
Artikel bevat 1 st