Hager - Koppelplaat voor wandgoot - BRS651009
Ons artikelnummer
2295384
Artikelnummer fabrikant
BRS651009
Type nummer
BRS651009
EAN-code
4012740217644
Geschikt voor wandgootbreedte
65 - 100 mm
Geschikt voor wandgootdiepte
65 mm
Bouwvorm
Koppeling
Model
Symmetrisch
Materiaal
Staal
Productomschrijving
BRS651009 BRS 65X100, KOPPELSET, VERZINKT
BRS, koppelset voor goot 65x100 mm, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2295384 |
| Artikelnummer fabrikant | BRS651009 |
| EAN-code | 4012740217644 |
| Artikelklasse (ETIM) | Koppelplaat voor wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BRS651009 |
| Omschrijving | BRS, koppelset voor goot 65x100 mm, verzinkt |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor wandgootbreedte | 65 - 100 mm |
| Geschikt voor wandgootdiepte | 65 mm |
| Bouwvorm | Koppeling |
| Model | Symmetrisch |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Met potentiaalvereffening | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,085 KG |
| Afmeting verpakking | 0,01 x 0,065 x 0,08 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st