Hager - Koppelplaat voor wandgoot - BRS1002109D
Ons artikelnummer
2295342
Artikelnummer fabrikant
BRS1002109D
Type nummer
BRS1002109D
EAN-code
4012740221061
Geschikt voor wandgootbreedte
100 - 210 mm
Geschikt voor wandgootdiepte
100 mm
Bouwvorm
Koppeling
Model
Symmetrisch
Materiaal
Staal
Productomschrijving
BRS1002109D BRS 100X210D, KOPPELSET, VERZINKT
BRS, koppelset voor goot 100x210 mm dubbel, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2295342 |
| Artikelnummer fabrikant | BRS1002109D |
| EAN-code | 4012740221061 |
| Artikelklasse (ETIM) | Koppelplaat voor wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BRS1002109D |
| Omschrijving | BRS, koppelset voor goot 100x210 mm dubbel, verzinkt |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor wandgootbreedte | 100 - 210 mm |
| Geschikt voor wandgootdiepte | 100 mm |
| Bouwvorm | Koppeling |
| Model | Symmetrisch |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Met potentiaalvereffening | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,116 KG |
| Afmeting verpakking | 0,01 x 0,08 x 0,1 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 16,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st