Hager - Koppelplaat voor leidingkanaal - M7204
Ons artikelnummer
1043798
Artikelnummer fabrikant
M7204
Type nummer
M7204
EAN-code
4012740839402
Hoogte van het leidingkanaal
40 mm
Bouwvorm
Koppeling
Materiaal
Kunststof
Materiaalkwaliteit
Overig
Halogeenvrij
Ja
Productomschrijving
M7204 V. LFP40 KANAALKOPPELING KANAALKOPPELING 839402
LF, koppeling voor goot 40 mm hoog
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1043798 |
| Artikelnummer fabrikant | M7204 |
| EAN-code | 4012740839402 |
| Artikelklasse (ETIM) | Koppelplaat voor leidingkanaal |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | M7204 |
| Omschrijving | LF, koppeling voor goot 40 mm hoog |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte van het leidingkanaal | 40 mm |
| Bouwvorm | Koppeling |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Hoogte | 6 mm |
| RAL-nummer | 9005 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,051 KG |
| Afmeting verpakking | 0,03 x 0,07 x 0,1 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1,85 per 1 st |
Artikel bevat 1 st