Hager - Installatieautomaat - NCN640
Brutoprijs
242,00
Hager - Installatieautomaat - NCN640
Ons artikelnummer
1166471
Artikelnummer fabrikant
NCN640
Type nummer
NCN640
EAN-code
3250614615412
Nom. (meet)stroom
40 A
Aantal polen (totaal)
4
Meeschakelende nul
Ja
Uitschakelkarakteristiek
C
Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V
10 kA
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
NCN640 3P+N 40A C INSTAL.AUTOM
Installatieautomaat 3p+N 40 A C-karakteristiek 10 (15) kA
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1166471 |
| Artikelnummer fabrikant | NCN640 |
| EAN-code | 3250614615412 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | Hager |
| Serie | |
| Type nummer | NCN640 |
| Omschrijving | Installatieautomaat 3p+N 40 A C-karakteristiek 10 (15) kA |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 40 A |
| Aantal polen (totaal) | 4 |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 10 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 10 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 30 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 15 kA |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Inbouwdiepte | 70 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 3 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Ja |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 6 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 35 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Verliesvermogen | 15 W |
Logistiek
| Levertermijn | Levertermijn op aanvraag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,475 KG |
| Afmeting verpakking | 0,08 x 0,095 x 0,225 M |
| Volle verpakking bevat | 3 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 242,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st