Hager - Installatieautomaat - MBN206E
Brutoprijs
67,60
Hager - Installatieautomaat - MBN206E
Ons artikelnummer
1151801
Artikelnummer fabrikant
MBN206E
Type nummer
MBN206E
EAN-code
3250614312885
Nom. (meet)stroom
6 A
Aantal polen (totaal)
2
Meeschakelende nul
Nee
Uitschakelkarakteristiek
B
Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V
6 kA
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
MBN206E B 6A 2P 6KA INSTALLATIEAUTOMAAT
Installatieautomaat 2-polig 6 A B-karakteristiek 6 kA
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1151801 |
| Artikelnummer fabrikant | MBN206E |
| EAN-code | 3250614312885 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | Hager |
| Serie | |
| Type nummer | MBN206E |
| Omschrijving | Installatieautomaat 2-polig 6 A B-karakteristiek 6 kA |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 6 A |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 6 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 10 kA |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 70 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 2 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Ja |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 35 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Verliesvermogen | 2.5 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,197 KG |
| Afmeting verpakking | 0,08 x 0,098 x 0,226 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 67,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st