Hager - Flensplaat wandgoot - BRS85130WVERZ
Ons artikelnummer
2295569
Artikelnummer fabrikant
BRS85130WVERZ
Type nummer
BRS85130WVERZ
EAN-code
4012740220491
Diepte
83 mm
Model
Symmetrisch
Montagewijze kanaal
Wand
Breedte
130 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
BRS85130WVERZ BRS 85X130, WANDROZET ST, VERZINKT
BRS, wandrozet staal voor goot 85x130 mm, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2295569 |
| Artikelnummer fabrikant | BRS85130WVERZ |
| EAN-code | 4012740220491 |
| Artikelklasse (ETIM) | Flensplaat wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BRS85130WVERZ |
| Omschrijving | BRS, wandrozet staal voor goot 85x130 mm, verzinkt |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 83 mm |
| Model | Symmetrisch |
| Montagewijze kanaal | Wand |
| Breedte | 130 mm |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Overig |
| RAL-nummer | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,088 KG |
| Afmeting verpakking | 0,025 x 0,105 x 0,17 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 30,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st