Hager - Flensplaat wandgoot - BRS100210WDVERZ
Ons artikelnummer
2295345
Artikelnummer fabrikant
BRS100210WDVERZ
Type nummer
BRS100210WDVERZ
EAN-code
4012740221399
Diepte
100 mm
Model
Symmetrisch
Montagewijze kanaal
Wand
Breedte
210 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
BRS100210WDVERZ BRS 100X210D, WANDROZET ST, VERZINKT
BRS, wandrozet staal voor goot 100x210 mm dubbel, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2295345 |
| Artikelnummer fabrikant | BRS100210WDVERZ |
| EAN-code | 4012740221399 |
| Artikelklasse (ETIM) | Flensplaat wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BRS100210WDVERZ |
| Omschrijving | BRS, wandrozet staal voor goot 100x210 mm dubbel, verzinkt |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 100 mm |
| Model | Symmetrisch |
| Montagewijze kanaal | Wand |
| Breedte | 210 mm |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Overig |
| RAL-nummer | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,132 KG |
| Afmeting verpakking | 0,03 x 0,12 x 0,25 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 38,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st