Hager - Flensplaat wandgoot - BRS100170WVERZ
Ons artikelnummer
2295314
Artikelnummer fabrikant
BRS100170WVERZ
Type nummer
BRS100170WVERZ
EAN-code
4012740221351
Diepte
100 mm
Model
Symmetrisch
Montagewijze kanaal
Wand
Breedte
170 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
BRS100170WVERZ BRS 100X170, WANDROZET ST, VERZINKT
BRS, wandrozet staal voor goot 100x170 mm, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2295314 |
| Artikelnummer fabrikant | BRS100170WVERZ |
| EAN-code | 4012740221351 |
| Artikelklasse (ETIM) | Flensplaat wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BRS100170WVERZ |
| Omschrijving | BRS, wandrozet staal voor goot 100x170 mm, verzinkt |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 100 mm |
| Model | Symmetrisch |
| Montagewijze kanaal | Wand |
| Breedte | 170 mm |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Overig |
| RAL-nummer | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,111 KG |
| Afmeting verpakking | 0,008 x 0,12 x 0,21 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 37,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st