Hager - Flensplaat wandgoot - BRS100130WVERZ
Ons artikelnummer
2295297
Artikelnummer fabrikant
BRS100130WVERZ
Type nummer
BRS100130WVERZ
EAN-code
4012740221337
Diepte
100 mm
Model
Symmetrisch
Montagewijze kanaal
Wand
Breedte
130 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
BRS100130WVERZ BRS 100X130, WANDROZET ST, VERZINKT
BRS, wandrozet staal voor goot 100x130 mm, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2295297 |
| Artikelnummer fabrikant | BRS100130WVERZ |
| EAN-code | 4012740221337 |
| Artikelklasse (ETIM) | Flensplaat wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BRS100130WVERZ |
| Omschrijving | BRS, wandrozet staal voor goot 100x130 mm, verzinkt |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 100 mm |
| Model | Symmetrisch |
| Montagewijze kanaal | Wand |
| Breedte | 130 mm |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Overig |
| RAL-nummer | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,098 KG |
| Afmeting verpakking | 0,03 x 0,13 x 0,17 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 34,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st