Hager - Flensplaat wandgoot - BR65170WVERZ
Ons artikelnummer
4193786
Artikelnummer fabrikant
BR65170WVERZ
Type nummer
BR65170WVERZ
EAN-code
4012740007788
Diepte
68 mm
Model
Symmetrisch
Montagewijze kanaal
Wand
Breedte
170 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
BR65170WVERZ BR65 WANDROZET ST AAL VOOR GOOT 65X170 MM, VERZINKT
BR65 wandrozet staal voor goot 68x170 mm, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4193786 |
| Artikelnummer fabrikant | BR65170WVERZ |
| EAN-code | 4012740007788 |
| Artikelklasse (ETIM) | Flensplaat wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BR65170WVERZ |
| Omschrijving | BR65 wandrozet staal voor goot 68x170 mm, verzinkt |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 68 mm |
| Model | Symmetrisch |
| Montagewijze kanaal | Wand |
| Breedte | 170 mm |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,096 KG |
| Afmeting verpakking | 0,03 x 0,085 x 0,21 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 28,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st