Hager - Flensplaat wandgoot - BR65130WVERZ
Ons artikelnummer
4193784
Artikelnummer fabrikant
BR65130WVERZ
Type nummer
BR65130WVERZ
EAN-code
4012740007771
Diepte
68 mm
Model
Symmetrisch
Montagewijze kanaal
Wand
Breedte
130 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
BR65130WVERZ BR65 WANDROZET ST AAL VOOR GOOT 65X130 MM, VERZINKT
BR65 wandrozet staal voor goot 68x130 mm, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4193784 |
| Artikelnummer fabrikant | BR65130WVERZ |
| EAN-code | 4012740007771 |
| Artikelklasse (ETIM) | Flensplaat wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BR65130WVERZ |
| Omschrijving | BR65 wandrozet staal voor goot 68x130 mm, verzinkt |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 68 mm |
| Model | Symmetrisch |
| Montagewijze kanaal | Wand |
| Breedte | 130 mm |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,085 KG |
| Afmeting verpakking | 0,035 x 0,09 x 0,17 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 20,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st