Hager - Flensplaat wandgoot - BR65100WVERZ
Ons artikelnummer
4193782
Artikelnummer fabrikant
BR65100WVERZ
Type nummer
BR65100WVERZ
EAN-code
4012740007764
Diepte
68 mm
Model
Symmetrisch
Montagewijze kanaal
Wand
Breedte
100 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
BR65100WVERZ BR65 WANDROZET ST AAL VOOR GOOT 65X100 MM, VERZINKT
BR65 wandrozet staal voor goot 68x100 mm, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4193782 |
| Artikelnummer fabrikant | BR65100WVERZ |
| EAN-code | 4012740007764 |
| Artikelklasse (ETIM) | Flensplaat wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BR65100WVERZ |
| Omschrijving | BR65 wandrozet staal voor goot 68x100 mm, verzinkt |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 68 mm |
| Model | Symmetrisch |
| Montagewijze kanaal | Wand |
| Breedte | 100 mm |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,085 KG |
| Afmeting verpakking | 0,03 x 0,09 x 0,14 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 20,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st