Hager - Flensplaat wandgoot - BR170WKVERZ
Ons artikelnummer
4193779
Artikelnummer fabrikant
BR170WKVERZ
Type nummer
BR170WKVERZ
EAN-code
4012740007740
Diepte
0 mm
Model
Symmetrisch
Montagewijze kanaal
Op afstand
Breedte
170 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
BR170WKVERZ BR65 AFSLUITSTUK W ANDROZET STAAL, BREEDTE 170 MM, VERZINKT
BR65 afsluitstuk wandrozet staal, breedte 170 mm, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4193779 |
| Artikelnummer fabrikant | BR170WKVERZ |
| EAN-code | 4012740007740 |
| Artikelklasse (ETIM) | Flensplaat wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BR170WKVERZ |
| Omschrijving | BR65 afsluitstuk wandrozet staal, breedte 170 mm, verzinkt |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 0 mm |
| Model | Symmetrisch |
| Montagewijze kanaal | Op afstand |
| Breedte | 170 mm |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,059 KG |
| Afmeting verpakking | 0,006 x 0,035 x 0,21 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 15,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st