Hager - Flensplaat wandgoot - BR130WKVERZ
Ons artikelnummer
4193778
Artikelnummer fabrikant
BR130WKVERZ
Type nummer
BR130WKVERZ
EAN-code
4012740007733
Diepte
0 mm
Model
Symmetrisch
Montagewijze kanaal
Op afstand
Breedte
130 mm
Materiaal
Staal
Productomschrijving
BR130WKVERZ BR65 AFSLUITSTUK W ANDROZET STAAL, BREEDTE 130 MM, VERZINKT
BR65 afsluitstuk wandrozet staal, breedte 130 mm, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4193778 |
| Artikelnummer fabrikant | BR130WKVERZ |
| EAN-code | 4012740007733 |
| Artikelklasse (ETIM) | Flensplaat wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BR130WKVERZ |
| Omschrijving | BR65 afsluitstuk wandrozet staal, breedte 130 mm, verzinkt |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 0 mm |
| Model | Symmetrisch |
| Montagewijze kanaal | Op afstand |
| Breedte | 130 mm |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,05 KG |
| Afmeting verpakking | 0,005 x 0,035 x 0,17 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 14,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st