Hager - Eindschot wandgoot/zuil - BRS6517067035
Ons artikelnummer
2295456
Artikelnummer fabrikant
BRS6517067035
Type nummer
BRS6517067035
EAN-code
4012740217804
Diepte
68 mm
Model
Symmetrisch
Geschikt voor
Links/rechts
Breedte
170 mm
Zaagsnede-afdekking
Ja
Productomschrijving
BRS6517067035 BRS 65X170, EINDPLAAT STAAL, LICHTGRIJS
BRS, eindplaat staal voor goot 65x170 mm, lichtgrijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2295456 |
| Artikelnummer fabrikant | BRS6517067035 |
| EAN-code | 4012740217804 |
| Artikelklasse (ETIM) | Eindschot wandgoot/zuil |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BRS6517067035 |
| Omschrijving | BRS, eindplaat staal voor goot 65x170 mm, lichtgrijs |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 68 mm |
| Model | Symmetrisch |
| Geschikt voor | Links/rechts |
| Breedte | 170 mm |
| Zaagsnede-afdekking | Ja |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gecoat |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Met beschermfolie | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -30 - 90 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,136 KG |
| Afmeting verpakking | 0,025 x 0,07 x 0,17 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 35,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st