Hager - Eindschot wandgoot/zuil - BRS1001706VERZ
Ons artikelnummer
2295307
Artikelnummer fabrikant
BRS1001706VERZ
Type nummer
BRS1001706VERZ
EAN-code
4012740221153
Diepte
100 mm
Model
Symmetrisch
Geschikt voor
Links/rechts
Breedte
170 mm
Zaagsnede-afdekking
Ja
Productomschrijving
BRS1001706VERZ BRS 100X170, EINDPLAAT STAAL, VERZINKT
BRS, eindplaat staal voor goot 100x170 mm, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2295307 |
| Artikelnummer fabrikant | BRS1001706VERZ |
| EAN-code | 4012740221153 |
| Artikelklasse (ETIM) | Eindschot wandgoot/zuil |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BRS1001706VERZ |
| Omschrijving | BRS, eindplaat staal voor goot 100x170 mm, verzinkt |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 100 mm |
| Model | Symmetrisch |
| Geschikt voor | Links/rechts |
| Breedte | 170 mm |
| Zaagsnede-afdekking | Ja |
| Bevestigingswijze | Opklembaar (snap) |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| RAL-nummer | 0 |
| Met beschermfolie | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -30 - 90 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,184 KG |
| Afmeting verpakking | 0,03 x 0,1 x 0,17 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 67,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st