Hager - Bistabiel relais - EPN510
Ons artikelnummer
1106233
Artikelnummer fabrikant
EPN510
Type nummer
EPN510
EAN-code
03250612369614
Functie
Mechanisch, schakelaar
Montagewijze
DIN-rail
Breedte in module-eenheden
17.5
Inbouwdiepte
63 mm
Aantal maakcontacten
1
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
EPN510 IMPULSRELAIS 1M 16A 230 1-MODUULS
Impulsrelais 16 A, 1 maak, 230 V AC
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1106233 |
| Artikelnummer fabrikant | EPN510 |
| EAN-code | 03250612369614 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bistabiel relais |
| Merk | Hager |
| Serie | |
| Type nummer | EPN510 |
| Omschrijving | Impulsrelais 16 A, 1 maak, 230 V AC |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Functie | Mechanisch, schakelaar |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Breedte in module-eenheden | 17.5 |
| Inbouwdiepte | 63 mm |
| Aantal maakcontacten | 1 |
| Aantal wisselcontacten | 0 |
| Stuurspanning 1 | 230 - 230 V |
| Stuurspanningstype 1 | AC |
| Frequentie stuurspanning 1 | 50 - 60 Hz |
| Stuurspanning 2 | 110 - 110 V |
| Stuurspanningstype 2 | DC |
| Frequentie stuurspanning 2 | 50 - 60 Hz |
| Nom. (meet)schakelstroom | 16 A |
| Voedingsspanning | 250 - 250 V |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Max. gloeilampbelasting | 1800 W |
| Max. belasting TL-buis | 800 VA |
| Max. belasting TL-buis (duo-geschakeld) | 1600 VA |
| Max. belasting TL-buis (parallel gecompenseerd) | 900 VA |
| Max. schakelstroom (cos phi = 0,6) | 16 A |
| Handbediening mogelijk | Ja |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Handbediening | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,509 KG |
| Afmeting verpakking | 0,08 x 0,1 x 0,225 M |
| Volle verpakking bevat | 12 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 49,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st