Hager - Binnenhoekstuk wandgoot - BRS6521047035
Ons artikelnummer
2295495
Artikelnummer fabrikant
BRS6521047035
Type nummer
BRS6521047035
EAN-code
4012740216845
Diepte
68 mm
Vorm
Symmetrisch
Aantal deksels
1
Breedte
210 mm
Dekselbreedte 1
80 mm
Productomschrijving
BRS6521047035 BRS 65X210, BINNENHOEK STAAL, GRIJS
BRS, binnenhoek staal voor goot 65x210 mm, lichtgrijs
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2295495 |
| Artikelnummer fabrikant | BRS6521047035 |
| EAN-code | 4012740216845 |
| Artikelklasse (ETIM) | Binnenhoekstuk wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BRS6521047035 |
| Omschrijving | BRS, binnenhoek staal voor goot 65x210 mm, lichtgrijs |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 68 mm |
| Vorm | Symmetrisch |
| Aantal deksels | 1 |
| Breedte | 210 mm |
| Dekselbreedte 1 | 80 mm |
| Dekselbreedte 2 | 0 mm |
| Dekselbreedte 3 | 0 mm |
| Model | Basisdeel |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gecoat |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Met beschermfolie | Nee |
| Met gootkoppelstuk | Nee |
| Bodemperforatie | Ja |
| Bevestiging deksel | Binnenliggend |
| Met kabelbevestigingsklem | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -30 - 90 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,06 KG |
| Afmeting verpakking | 0,15 x 0,15 x 0,21 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 133,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st