Hager - Binnenhoekstuk wandgoot - BRS651004VERZ
Ons artikelnummer
2295364
Artikelnummer fabrikant
BRS651004VERZ
Type nummer
BRS651004VERZ
EAN-code
4012740216715
Diepte
68 mm
Vorm
Symmetrisch
Aantal deksels
1
Breedte
100 mm
Dekselbreedte 1
80 mm
Productomschrijving
BRS651004VERZ BRS 65X100, BINNENHOEK STAAL, VERZINKT
BRS, binnenhoek staal voor goot 65x100 mm, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2295364 |
| Artikelnummer fabrikant | BRS651004VERZ |
| EAN-code | 4012740216715 |
| Artikelklasse (ETIM) | Binnenhoekstuk wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BRS651004VERZ |
| Omschrijving | BRS, binnenhoek staal voor goot 65x100 mm, verzinkt |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 68 mm |
| Vorm | Symmetrisch |
| Aantal deksels | 1 |
| Breedte | 100 mm |
| Dekselbreedte 1 | 80 mm |
| Dekselbreedte 2 | 0 mm |
| Dekselbreedte 3 | 0 mm |
| Model | Basisdeel |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Overig |
| RAL-nummer | 0 |
| Met beschermfolie | Nee |
| Met gootkoppelstuk | Nee |
| Bodemperforatie | Ja |
| Bevestiging deksel | Binnenliggend |
| Met kabelbevestigingsklem | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -30 - 90 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,615 KG |
| Afmeting verpakking | 0,1 x 0,145 x 0,145 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 93,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st