Hager - Binnenhoekstuk wandgoot - BRA652104DELN
Brutoprijs
178,00
Hager - Binnenhoekstuk wandgoot - BRA652104DELN
Ons artikelnummer
2295187
Artikelnummer fabrikant
BRA652104DELN
Type nummer
BRA652104DELN
EAN-code
4012740841375
Diepte
68 mm
Vorm
Symmetrisch
Aantal deksels
2
Breedte
210 mm
Dekselbreedte 1
80 mm
Productomschrijving
BRA652104DELN BRA65210D, BINNENHOEK ALUMINIUM, GEËLOX.
BRA, binnenhoek aluminium voor goot 65x210 mm dubbel, geëloxeerd
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2295187 |
| Artikelnummer fabrikant | BRA652104DELN |
| EAN-code | 4012740841375 |
| Artikelklasse (ETIM) | Binnenhoekstuk wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BRA652104DELN |
| Omschrijving | BRA, binnenhoek aluminium voor goot 65x210 mm dubbel, geëloxeerd |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Diepte | 68 mm |
| Vorm | Symmetrisch |
| Aantal deksels | 2 |
| Breedte | 210 mm |
| Dekselbreedte 1 | 80 mm |
| Dekselbreedte 2 | 80 mm |
| Dekselbreedte 3 | 0 mm |
| Model | Basisdeel |
| Hoek | 90 - 90 ° |
| Materiaal | Aluminium |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Geanodiseerd/geëloxeerd |
| Kleur | Aluminium |
| RAL-nummer | 0 |
| Met beschermfolie | Nee |
| Met gootkoppelstuk | Nee |
| Bodemperforatie | Ja |
| Bevestiging deksel | Binnenliggend |
| Met kabelbevestigingsklem | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -30 - 90 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,826 KG |
| Afmeting verpakking | 0,21 x 0,145 x 0,145 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 178,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st