Hager - Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal - 80960185
Brutoprijs
13,50
Hager - Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal - 80960185
Ons artikelnummer
2293794
Artikelnummer fabrikant
80960185
Type nummer
80960185
EAN-code
4011334415992
Model
Centraalplaat
Opdruk/indicatie
Geen
Gebruik
Thermostaat
Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting
Nee
Bevestigingswijze
Klembevestiging
Productomschrijving
80960185 AFDEKKING VOOR KNX THERMOSTAAT, S/B ANTRACIET
Afdek. voor KNX therm. berker S/B antraciet
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2293794 |
| Artikelnummer fabrikant | 80960185 |
| EAN-code | 4011334415992 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal |
| Merk | Hager |
| Serie | berker |
| Type nummer | 80960185 |
| Omschrijving | Afdek. voor KNX therm. berker S/B antraciet |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Model | Centraalplaat |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Gebruik | Thermostaat |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Breedte | 55.5 mm |
| Controlevenster/verlicht | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Antraciet |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7016 |
| Met indicatieveld | Nee |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 55.5 mm |
| Diepte | 12 mm |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Slagvastheid | IK04 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,018 KG |
| Afmeting verpakking | 0,023 x 0,059 x 0,08 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st