Hager - Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal - 16201909
Brutoprijs
5,16
Hager - Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal - 16201909
Ons artikelnummer
1400543
Artikelnummer fabrikant
16201909
Type nummer
16201909
EAN-code
4011334222415
Model
Enkele wip
Opdruk/indicatie
Geen
Gebruik
Schakelaar/drukker
Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting
Ja
Bevestigingswijze
Klembevestiging
Productomschrijving
16201909 WIP S.1/B.1/B.3/B.7 GLAS POLARWIT, MAT
Wip, berker S.1/B.3/B.7, polarwit mat
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1400543 |
| Artikelnummer fabrikant | 16201909 |
| EAN-code | 4011334222415 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal |
| Merk | Hager |
| Serie | berker |
| Type nummer | 16201909 |
| Omschrijving | Wip, berker S.1/B.3/B.7, polarwit mat |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Enkele wip |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Gebruik | Schakelaar/drukker |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Ja |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Breedte | 55.7 mm |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Met indicatieveld | Nee |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 54.9 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Slagvastheid | IK05 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,17 KG |
| Afmeting verpakking | 0,065 x 0,08 x 0,27 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5,16 per 1 st |
Artikel bevat 1 st