Hager - Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal - 11477006
Brutoprijs
12,65
Hager - Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal - 11477006
Ons artikelnummer
2290312
Artikelnummer fabrikant
11477006
Type nummer
11477006
EAN-code
4011334298373
Model
Trekkoord
Opdruk/indicatie
Geen
Gebruik
Overig
Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting
Nee
Bevestigingswijze
Klembevestiging
Productomschrijving
11477006 CENTRAALSTUK VOOR TREKSCHAKELAAR EN TREKIMPULSSCHAKELAAR BERKER K.1 AN
Afdek. voor trekschak./-imp.dr. berker K.1/K.5, antraciet
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2290312 |
| Artikelnummer fabrikant | 11477006 |
| EAN-code | 4011334298373 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal |
| Merk | Hager |
| Serie | berker |
| Type nummer | 11477006 |
| Omschrijving | Afdek. voor trekschak./-imp.dr. berker K.1/K.5, antraciet |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Trekkoord |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Gebruik | Overig |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Breedte | 70.5 mm |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Antraciet |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7021 |
| Met indicatieveld | Nee |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 55.5 mm |
| Diepte | 26 mm |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,25 KG |
| Afmeting verpakking | 0,075 x 0,16 x 0,225 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12,65 per 1 st |
Artikel bevat 1 st