Hager - Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal - 11371909
Brutoprijs
7,84
Hager - Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal - 11371909
Ons artikelnummer
1182297
Artikelnummer fabrikant
11371909
Type nummer
11371909
EAN-code
4011334221180
Model
Overig
Opdruk/indicatie
Geen
Gebruik
Overig
Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting
Nee
Bevestigingswijze
Schroefbevestiging
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
11371909 KNOP TBV DIMMER PW
Centrd. + knop voor draai- dimmer/pot., berker S.1/B.3/B.7, pwit mat
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1182297 |
| Artikelnummer fabrikant | 11371909 |
| EAN-code | 4011334221180 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal |
| Merk | Hager |
| Serie | berker |
| Type nummer | 11371909 |
| Omschrijving | Centrd. + knop voor draai- dimmer/pot., berker S.1/B.3/B.7, pwit mat |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Overig |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Gebruik | Overig |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| Breedte | 56 mm |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Met indicatieveld | Nee |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 56 mm |
| Diepte | 16.3 mm |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,238 KG |
| Afmeting verpakking | 0,23 x 0,067 x 0,086 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 7,84 per 1 st |
Artikel bevat 1 st