Hager - Afdekstrip wandgoot - BRS1001707VERZ
Ons artikelnummer
2295309
Artikelnummer fabrikant
BRS1001707VERZ
Type nummer
BRS1001707VERZ
EAN-code
4012740221252
Geschikt voor wandgootbreedte
170 mm
Geschikt voor wandgootdiepte
100 mm
Breedte deksel
80 mm
Model
Afdekstrip romp wandgoot + deksel
Vorm
Symmetrisch
Productomschrijving
BRS1001707VERZ BRS 100X170, AFDEKPROFIEL ST, VERZINKT
BRS, afdekprofiel staal voor goot 100x170 mm, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2295309 |
| Artikelnummer fabrikant | BRS1001707VERZ |
| EAN-code | 4012740221252 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekstrip wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BRS1001707VERZ |
| Omschrijving | BRS, afdekprofiel staal voor goot 100x170 mm, verzinkt |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor wandgootbreedte | 170 mm |
| Geschikt voor wandgootdiepte | 100 mm |
| Breedte deksel | 80 mm |
| Model | Afdekstrip romp wandgoot + deksel |
| Vorm | Symmetrisch |
| Bevestigingswijze | Zelfklevend |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Kleur | Overig |
| RAL-nummer | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,085 KG |
| Afmeting verpakking | 0,025 x 0,1 x 0,17 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 22,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st