Hager - Afdekstrip wandgoot - BR651307VERZ
Ons artikelnummer
4193783
Artikelnummer fabrikant
BR651307VERZ
Type nummer
BR651307VERZ
EAN-code
4012740007689
Geschikt voor wandgootbreedte
130 mm
Geschikt voor wandgootdiepte
68 mm
Breedte deksel
80 mm
Model
Afdekstrip romp wandgoot + deksel
Vorm
Symmetrisch
Productomschrijving
BR651307VERZ BR65 AFDEKPROFIEL STAAL VOOR GOOT 65X130 MM, VERZINKT
BR65 afdekprofiel staal voor goot 68x130 mm, verzinkt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4193783 |
| Artikelnummer fabrikant | BR651307VERZ |
| EAN-code | 4012740007689 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekstrip wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | BR651307VERZ |
| Omschrijving | BR65 afdekprofiel staal voor goot 68x130 mm, verzinkt |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor wandgootbreedte | 130 mm |
| Geschikt voor wandgootdiepte | 68 mm |
| Breedte deksel | 80 mm |
| Model | Afdekstrip romp wandgoot + deksel |
| Vorm | Symmetrisch |
| Bevestigingswijze | Zelfklevend |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Kleur | Overig |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,066 KG |
| Afmeting verpakking | 0,025 x 0,07 x 0,13 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st