Hager - Afdekraam schakelmateriaal - R.1
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Hager - Afdekraam schakelmateriaal - R.1
Ons artikelnummer
2289850
Artikelnummer fabrikant
10152369
Type nummer
R.1
EAN-code
4011334413042
Aantal eenheden
5
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Aantal eenheden horizontaal
5
Aantal eenheden verticaal
5
Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk)
Ja
Productomschrijving
10152369 AFDEKRAAM 5-V, R.1 BRUIN LEDER/POLARWIT
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2289850 |
| Artikelnummer fabrikant | 10152369 |
| EAN-code | 4011334413042 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Hager |
| Serie | berker |
| Type nummer | R.1 |
| Omschrijving | Afdekraam 5-v, berker R.1, bruin leder/polarwit |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Aantal eenheden | 5 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 5 |
| Aantal eenheden verticaal | 5 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Ja |
| Breedte | 365.2 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Ja |
| Bondige uitvoering | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Leer |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Bruin |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 8017 |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Hoogte | 81.2 mm |
| Diepte | 9.9 mm |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Diameter boring (gaten) | 52 mm |
| Aantal schakelaarinzetstukken | 5 |
| Met montageraam | Nee |
| Slagvastheid | IK05 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,128 kg |
| Afmeting verpakking | 379 x 94 x 22 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st