Hager - Afdekraam schakelmateriaal - 13096096
Brutoprijs
13,35
Hager - Afdekraam schakelmateriaal - 13096096
Ons artikelnummer
2290718
Artikelnummer fabrikant
13096096
Type nummer
13096096
EAN-code
4011334386155
Aantal eenheden
1
Montagerichting
Verticaal
Aantal eenheden horizontaal
1
Aantal eenheden verticaal
1
Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk)
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
13096096 AFDEKRAAM GROTE UITSPARING Q.3 ANTRACIET
Afdekraam 1,5-v vert. berker Q.3, antraciet soft-finish
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2290718 |
| Artikelnummer fabrikant | 13096096 |
| EAN-code | 4011334386155 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Hager |
| Serie | berker |
| Type nummer | 13096096 |
| Omschrijving | Afdekraam 1,5-v vert. berker Q.3, antraciet soft-finish |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal eenheden | 1 |
| Montagerichting | Verticaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Ja |
| Breedte | 80.7 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Ja |
| Bondige uitvoering | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Antraciet |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7021 |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Hoogte | 139.5 mm |
| Diepte | 9.9 mm |
| Inbouwbreedte | 58.5 mm |
| Inbouwhoogte | 117.5 mm |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Diameter boring (gaten) | 0 mm |
| Aantal schakelaarinzetstukken | 1 |
| Met montageraam | Nee |
| Slagvastheid | IK02 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,084 KG |
| Afmeting verpakking | 0,023 x 0,095 x 0,168 M |
| Volle verpakking bevat | 2 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13,35 per 1 st |
Artikel bevat 1 st