Hager - Afdekraam schakelmateriaal - 10152334
Brutoprijs
302,00
Hager - Afdekraam schakelmateriaal - 10152334
Ons artikelnummer
2289843
Artikelnummer fabrikant
10152334
Type nummer
10152334
EAN-code
4011334400103
Aantal eenheden
5
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Aantal eenheden horizontaal
5
Aantal eenheden verticaal
5
Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk)
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
10152334 AFDEKRAAM 5-V, R.1 ORANJE ACRYL/ZWART
Afdekraam 5-v, berker R.1, oranje acryl/zwart
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2289843 |
| Artikelnummer fabrikant | 10152334 |
| EAN-code | 4011334400103 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Hager |
| Serie | berker |
| Type nummer | 10152334 |
| Omschrijving | Afdekraam 5-v, berker R.1, oranje acryl/zwart |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal eenheden | 5 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 5 |
| Aantal eenheden verticaal | 5 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Ja |
| Breedte | 81.2 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Ja |
| Bondige uitvoering | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Oranje |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 2003 |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Hoogte | 365.2 mm |
| Diepte | 9.9 mm |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Diameter boring (gaten) | 52 mm |
| Aantal schakelaarinzetstukken | 5 |
| Met montageraam | Nee |
| Slagvastheid | IK05 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,152 KG |
| Afmeting verpakking | 0,022 x 0,094 x 0,379 M |
| Volle verpakking bevat | 1 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 302,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st