Hager - Afdekplaat installatiecomponenten wandgoot - Ecoline
Ons artikelnummer
2297567
Artikelnummer fabrikant
G35239010
Type nummer
Ecoline
EAN-code
4012740847094
Breedte deksel
80 mm
Lengte
275 mm
Breedte opening
235 mm
Hoogte opening
60 mm
Diameter opening
0 mm
Productomschrijving
G35239010 AFDEKPLAAT INBOUWEENHEID, HV, HELDERWIT
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2297567 |
| Artikelnummer fabrikant | G35239010 |
| EAN-code | 4012740847094 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekplaat installatiecomponenten wandgoot |
| Merk | Hager |
| Serie | Tehalit |
| Type nummer | Ecoline |
| Omschrijving | Afdekplaat inbouweenheid, halogeenvrij, helderwit |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Breedte deksel | 80 mm |
| Lengte | 275 mm |
| Breedte opening | 235 mm |
| Hoogte opening | 60 mm |
| Diameter opening | 0 mm |
| Aantal eenheden | 3 |
| Apparaattype | Automaten-inbouweenheid 3-voudig |
| Model | Glad |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9010 |
| Met beschermfolie | Ja |
| Bevestigingswijze | Binnenliggend |
| Zaagsnede-afdekking | Ja |
| Met indicatieveld | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,05 kg |
| Afmeting verpakking | 275 x 80 x 10 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st