Greenlee - Trappenboor - 52084123
Brutoprijs
66,88
Greenlee - Trappenboor - 52084123
Ons artikelnummer
4233213
Artikelnummer fabrikant
400010192
Type nummer
52084123
EAN-code
783310081920
Aantal boortrappen
13
Grootheid
mm
Min. boordiameter
3.2 mm
Max. boordiameter
12.7 mm
Aantal snijvlakken
1
Productomschrijving
400010192 ****** KWIKSTEPPER 3
KwikStepper 3.2-4.0-4.8-5.6-6.4-7.1-7.9-8.7-9.5-10.3-11.1-11.9-12.7 mm 52084123
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4233213 |
| Artikelnummer fabrikant | 400010192 |
| EAN-code | 783310081920 |
| Artikelklasse (ETIM) | Trappenboor |
| Merk | Greenlee |
| Serie | |
| Type nummer | 52084123 |
| Omschrijving | ****** KwikStepper 3,2 - 12,7 mm 52084123 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal boortrappen | 13 |
| Grootheid | mm |
| Min. boordiameter | 3.2 mm |
| Max. boordiameter | 12.7 mm |
| Aantal snijvlakken | 1 |
| Max. plaatdikte | 3.5 mm |
| Stompe neus punt | Nee |
| Schachtdiameter | 6.4 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,05 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 66,88 per 1 st |
Artikel bevat 1 st