Greenlee - Gatenpons - 50600400
Brutoprijs
515,23
Greenlee - Gatenpons - 50600400
Ons artikelnummer
1166239
Artikelnummer fabrikant
400044136
Type nummer
50600400
EAN-code
4059577007000
Gatvorm
Rechthoekig
Gatdiameter
Overig
Gatdiameter
15.9 mm
Gatbreedte
30 mm
Gathoogte
22 mm
Productomschrijving
60040 PONS RECHTHOEK 22x30MM
Pons rechthoekig 22,0 mm x 30,0 mm T 60040
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1166239 |
| Artikelnummer fabrikant | 400044136 |
| EAN-code | 4059577007000 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Rechthoek compleet |
| Type nummer | 50600400 |
| Omschrijving | Pons r.hoek 22,0mm x 30,0mm T 60040 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Gatvorm | Rechthoekig |
| Gatdiameter | Overig |
| Gatdiameter | 15.9 mm |
| Gatbreedte | 30 mm |
| Gathoogte | 22 mm |
| Te bewerken materiaal | Staal |
| Model | Compleet (met trekbout) |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Ja |
| Splijtgatenpons | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,23 kg |
| Afmeting verpakking | 0,066 x 0,155 x 0,07 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 515,23 per 1 st |
Artikel bevat 1 st