Greenlee - Gatenpons - 50361716
Brutoprijs
233,19
Greenlee - Gatenpons - 50361716
Ons artikelnummer
1190374
Artikelnummer fabrikant
400036201
Type nummer
50361716
EAN-code
783310361718
Gatvorm
Rond
Gatdiameter
Pg 42
Gatdiameter
54 mm
Te bewerken materiaal
Staal
Model
Compleet (met trekbout)
Productomschrijving
36171 SLUGBUSTER 54MM PG42 SLUGBUSTER PG42 400036201
SlugBuster pons compleet 54,0 mm PG42 K 36171
Complete Greenlee SlugBuster pons (breekt het restmateriaal in tweeën) bestaande uit; stempel, matrijs en trekbout voor manuele bediening.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1190374 |
| Artikelnummer fabrikant | 400036201 |
| EAN-code | 783310361718 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Slugbuster compleet |
| Type nummer | 50361716 |
| Omschrijving | SlugBuster 54,0mm PG42 K 36171 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Gatvorm | Rond |
| Gatdiameter | Pg 42 |
| Gatdiameter | 54 mm |
| Te bewerken materiaal | Staal |
| Model | Compleet (met trekbout) |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Ja |
| Splijtgatenpons | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,261 kg |
| Afmeting verpakking | 0,155 x 0,105 x 0,11 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 233,19 per 1 st |
Artikel bevat 1 st