Greenlee - Gatenpons - 50351826
Ons artikelnummer
1016855
Artikelnummer fabrikant
400036216
Type nummer
50351826
EAN-code
783310351825
Gatvorm
Rond
Gatdiameter
ISO 63
Gatdiameter
64 mm
Te bewerken materiaal
Staal
Model
Compleet (met trekbout)
Productomschrijving
35182 M63 64,0MM GATENPONS
SlugBuster pons compleet 64,0 mm M63 K 35182
Complete Greenlee SlugBuster pons (breekt het restmateriaal in tweeën) bestaande uit; stempel, matrijs en trekbout voor manuele bediening.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1016855 |
| Artikelnummer fabrikant | 400036216 |
| EAN-code | 783310351825 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Slugbuster compleet |
| Type nummer | 50351826 |
| Omschrijving | SlugBuster 64,0mm M 63 K 35182 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Gatvorm | Rond |
| Gatdiameter | ISO 63 |
| Gatdiameter | 64 mm |
| Te bewerken materiaal | Staal |
| Model | Compleet (met trekbout) |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Ja |
| Splijtgatenpons | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,405 kg |
| Afmeting verpakking | 17,5 x 17,5 x 5 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 250,47 per 1 st |
Artikel bevat 1 st