Greenlee - Gatenpons - 50351818
Ons artikelnummer
1016854
Artikelnummer fabrikant
400036196
Type nummer
50351818
EAN-code
783310351818
Gatvorm
Rond
Gatdiameter
ISO 50
Gatdiameter
50.8 mm
Te bewerken materiaal
Staal
Model
Compleet (met trekbout)
Productomschrijving
35181 M50 50,8MM GATENPONS
SlugBuster pons compleet 50,8 mm M50 K 35181
Complete Greenlee SlugBuster pons (breekt het restmateriaal in tweeën) bestaande uit; stempel, matrijs en trekbout voor manuele bediening.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1016854 |
| Artikelnummer fabrikant | 400036196 |
| EAN-code | 783310351818 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Slugbuster compleet |
| Type nummer | 50351818 |
| Omschrijving | SlugBuster 50,8mm M 50 K 35181 |
| Land van Oorsprong | US |
Technisch
| Gatvorm | Rond |
| Gatdiameter | ISO 50 |
| Gatdiameter | 50.8 mm |
| Te bewerken materiaal | Staal |
| Model | Compleet (met trekbout) |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Ja |
| Splijtgatenpons | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Levertermijn op aanvraag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,952 kg |
| Afmeting verpakking | 15,5 x 10,5 x 11 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 238,21 per 1 st |
Artikel bevat 1 st