Greenlee - Gatenpons - 50351630
Brutoprijs
42,46
Greenlee - Gatenpons - 50351630
Ons artikelnummer
1016844
Artikelnummer fabrikant
400037116
Type nummer
50351630
EAN-code
783310351634
Gatvorm
Rond
Gatdiameter
ISO 16
Gatdiameter
16.2 mm
Te bewerken materiaal
Staal
Model
Alleen stempel
Productomschrijving
35163 STEMPEL 16,2MM M16 STEMPEL
SlugBuster stempel 16,2 mm M16 F 35163
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1016844 |
| Artikelnummer fabrikant | 400037116 |
| EAN-code | 783310351634 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Slugbuster stempel |
| Type nummer | 50351630 |
| Omschrijving | SlugBuster S 16,2mm M 16 F 35163 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Gatvorm | Rond |
| Gatdiameter | ISO 16 |
| Gatdiameter | 16.2 mm |
| Te bewerken materiaal | Staal |
| Model | Alleen stempel |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Ja |
| Splijtgatenpons | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,045 kg |
| Afmeting verpakking | 0,06 x 0,06 x 0,06 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 42,46 per 1 st |
Artikel bevat 1 st