Greenlee - Gatenpons - 50351621
Brutoprijs
16,94
Greenlee - Gatenpons - 50351621
Ons artikelnummer
1016843
Artikelnummer fabrikant
400031131
Type nummer
50351621
EAN-code
783310351627
Gatvorm
Rond
Gatdiameter
ISO 16
Gatdiameter
16.2 mm
Te bewerken materiaal
Staal
Model
Alleen matrijs
Productomschrijving
35162 MATRIJS 16,2MM M16 MATRIJS
Standaard matrijs 16,2 mm M16 G 35162
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1016843 |
| Artikelnummer fabrikant | 400031131 |
| EAN-code | 783310351627 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Gelagerd matrijs |
| Type nummer | 50351621 |
| Omschrijving | Standaard M 16,2mm M 16 G 35162 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Gatvorm | Rond |
| Gatdiameter | ISO 16 |
| Gatdiameter | 16.2 mm |
| Te bewerken materiaal | Staal |
| Model | Alleen matrijs |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Ja |
| Splijtgatenpons | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,05 kg |
| Afmeting verpakking | 0,11 x 0,12 x 0,11 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 16,94 per 1 st |
Artikel bevat 1 st