Greenlee - Gatenpons - 50351613
Brutoprijs
87,33
Greenlee - Gatenpons - 50351613
Ons artikelnummer
1171655
Artikelnummer fabrikant
400031271
Type nummer
50351613
EAN-code
783310351610
Gatvorm
Rond
Gatdiameter
ISO 50
Gatdiameter
50.8 mm
Te bewerken materiaal
Staal
Model
Alleen matrijs
Productomschrijving
35161 PONS 50,8MM PONS
Standaard matrijs 50,8 mm M50 K 35161
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1171655 |
| Artikelnummer fabrikant | 400031271 |
| EAN-code | 783310351610 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Gelagerd matrijs |
| Type nummer | 50351613 |
| Omschrijving | Standaard M 50,8mm M 50 K 35161 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Gatvorm | Rond |
| Gatdiameter | ISO 50 |
| Gatdiameter | 50.8 mm |
| Te bewerken materiaal | Staal |
| Model | Alleen matrijs |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Ja |
| Splijtgatenpons | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,312 kg |
| Afmeting verpakking | 0,075 x 0,075 x 0,075 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 87,33 per 1 st |
Artikel bevat 1 st