Greenlee - Gatenpons - 50351583
Ons artikelnummer
1171654
Artikelnummer fabrikant
400037176
Type nummer
50351583
EAN-code
783310351580
Gatvorm
Rond
Gatdiameter
ISO 40
Gatdiameter
40.5 mm
Te bewerken materiaal
Staal
Model
Alleen stempel
Productomschrijving
35158 PONS 40,5MM STEMPEL
SlugBuster stempel 40,5 mm M40 H 35158
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1171654 |
| Artikelnummer fabrikant | 400037176 |
| EAN-code | 783310351580 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Slugbuster stempel |
| Type nummer | 50351583 |
| Omschrijving | SlugBuster S 40,5mm M 40 H 35158 |
| Land van Oorsprong | US |
Technisch
| Gatvorm | Rond |
| Gatdiameter | ISO 40 |
| Gatdiameter | 40.5 mm |
| Te bewerken materiaal | Staal |
| Model | Alleen stempel |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Ja |
| Splijtgatenpons | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,157 kg |
| Afmeting verpakking | 6 x 6 x 6 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 70,32 per 1 st |
Artikel bevat 1 st