Greenlee - Gatenpons - 50320114
Brutoprijs
76,13
Greenlee - Gatenpons - 50320114
Ons artikelnummer
1171656
Artikelnummer fabrikant
400031286
Type nummer
50320114
EAN-code
783310320111
Gatvorm
Rond
Gatdiameter
Pg 48
Gatdiameter
60 mm
Te bewerken materiaal
Staal
Model
Alleen matrijs
Productomschrijving
32011 PONS 60,0MM PG48
Standaard matrijs 60,0 mm PG48 K 32011
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1171656 |
| Artikelnummer fabrikant | 400031286 |
| EAN-code | 783310320111 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Gelagerd matrijs |
| Type nummer | 50320114 |
| Omschrijving | Standaard M 60,0mm PG48 K 32011 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Gatvorm | Rond |
| Gatdiameter | Pg 48 |
| Gatdiameter | 60 mm |
| Te bewerken materiaal | Staal |
| Model | Alleen matrijs |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Ja |
| Splijtgatenpons | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,497 kg |
| Afmeting verpakking | 0,11 x 0,12 x 0,11 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 76,13 per 1 st |
Artikel bevat 1 st