Greenlee - Gatenpons - 50319787
Brutoprijs
121,88
Greenlee - Gatenpons - 50319787
Ons artikelnummer
1171651
Artikelnummer fabrikant
400037206
Type nummer
50319787
EAN-code
783310319788
Gatvorm
Rond
Gatdiameter
Pg 48
Gatdiameter
60 mm
Te bewerken materiaal
Staal
Model
Alleen stempel
Productomschrijving
35160 PONS 60,0MM STEMPEL
SlugBuster stempel 60,0 mm PG48 K 31978
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1171651 |
| Artikelnummer fabrikant | 400037206 |
| EAN-code | 783310319788 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Slugbuster stempel |
| Type nummer | 50319787 |
| Omschrijving | SlugBuster S 60,0mm PG48 K 31978 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Gatvorm | Rond |
| Gatdiameter | Pg 48 |
| Gatdiameter | 60 mm |
| Te bewerken materiaal | Staal |
| Model | Alleen stempel |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Ja |
| Splijtgatenpons | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,523 kg |
| Afmeting verpakking | 0,075 x 0,075 x 0,075 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 121,88 per 1 st |
Artikel bevat 1 st