Greenlee - Gatenpons - 50319655
Brutoprijs
142,74
Greenlee - Gatenpons - 50319655
Ons artikelnummer
1160944
Artikelnummer fabrikant
400036181
Type nummer
50319655
EAN-code
783310319658
Gatvorm
Rond
Gatdiameter
Overig
Gatdiameter
43.2 mm
Te bewerken materiaal
Staal
Model
Compleet (met trekbout)
Productomschrijving
400036181 SLUGBUSTER 43,2MM SLUGBUSTER 43,2MM 31965
SlugBuster pons compleet 43,2 mm H 31965
Complete Greenlee SlugBuster pons (breekt het restmateriaal in tweeën) bestaande uit; stempel, matrijs en trekbout voor manuele bediening.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1160944 |
| Artikelnummer fabrikant | 400036181 |
| EAN-code | 783310319658 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Slugbuster compleet |
| Type nummer | 50319655 |
| Omschrijving | SlugBuster 43,2mm H 31965 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Gatvorm | Rond |
| Gatdiameter | Overig |
| Gatdiameter | 43.2 mm |
| Te bewerken materiaal | Staal |
| Model | Compleet (met trekbout) |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Ja |
| Splijtgatenpons | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,635 kg |
| Afmeting verpakking | 0,055 x 0,055 x 0,055 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 142,74 per 1 st |
Artikel bevat 1 st