Greenlee - Gatenpons - 50311204
Ons artikelnummer
1107909
Artikelnummer fabrikant
400048121
Type nummer
50311204
EAN-code
783310311201
Gatvorm
Rond
Gatdiameter
ISO 20
Gatdiameter
20.4 mm
Te bewerken materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Model
Alleen stempel
Productomschrijving
31120 STEMPEL PG13 20,4MM RVS SLUGSPLITTER Y
SlugSplitter stempel 20,4 mm PG13 Y 31120
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1107909 |
| Artikelnummer fabrikant | 400048121 |
| EAN-code | 783310311201 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Slugsplitter stempel |
| Type nummer | 50311204 |
| Omschrijving | SlugSplitter S 20,4mm PG13 Y 31120 |
| Land van Oorsprong | US |
Technisch
| Gatvorm | Rond |
| Gatdiameter | ISO 20 |
| Gatdiameter | 20.4 mm |
| Te bewerken materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Model | Alleen stempel |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Nee |
| Splijtgatenpons | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,056 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 179,17 per 1 st |
Artikel bevat 1 st