Greenlee - Gatenpons - 50281577
Ons artikelnummer
1069059
Artikelnummer fabrikant
400049131
Type nummer
50281577
EAN-code
783310281573
Gatvorm
Rond
Gatdiameter
Pg 21
Gatdiameter
28.3 mm
Te bewerken materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Model
Alleen matrijs
Productomschrijving
28157 MATRIJS PG21 TBV RVS 28,3MM MATRIJS (400049131)
SlugSplitter matrijs 28,3 mm PG21 Z 28157
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1069059 |
| Artikelnummer fabrikant | 400049131 |
| EAN-code | 783310281573 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Slugsplitter matrijs |
| Type nummer | 50281577 |
| Omschrijving | SlugSplitter M 28,3mm PG21 Z 28157 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Gatvorm | Rond |
| Gatdiameter | Pg 21 |
| Gatdiameter | 28.3 mm |
| Te bewerken materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Model | Alleen matrijs |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Nee |
| Splijtgatenpons | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,108 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 56,46 per 1 st |
Artikel bevat 1 st