Greenlee - Gatenpons - 50281569
Ons artikelnummer
1069058
Artikelnummer fabrikant
400048131
Type nummer
50281569
EAN-code
783310281566
Gatvorm
Rond
Gatdiameter
Pg 21
Gatdiameter
28.3 mm
Te bewerken materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Model
Alleen stempel
Productomschrijving
28156 SLUGSPLITTER S PG21 28,3MM STEMPEL (400048131)
SlugSplitter stempel 28,3 mm PG21 Z 28156
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1069058 |
| Artikelnummer fabrikant | 400048131 |
| EAN-code | 783310281566 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Slugsplitter stempel |
| Type nummer | 50281569 |
| Omschrijving | SlugSplitter S 28,3mm PG21 Z 28156 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Gatvorm | Rond |
| Gatdiameter | Pg 21 |
| Gatdiameter | 28.3 mm |
| Te bewerken materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Model | Alleen stempel |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Nee |
| Splijtgatenpons | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,081 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 227,71 per 1 st |
Artikel bevat 1 st