Greenlee - Gatenpons - 50281550
Ons artikelnummer
1107908
Artikelnummer fabrikant
400049126
Type nummer
50281550
EAN-code
783310281559
Gatvorm
Rond
Gatdiameter
Pg 16
Gatdiameter
22.5 mm
Te bewerken materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Model
Alleen matrijs
Productomschrijving
400049126 SLUGSPL.M22,5 PG16 MATRIJS PG16 Y28155
SlugSplitter matrijs 22,5 mm PG16 Y 28155
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1107908 |
| Artikelnummer fabrikant | 400049126 |
| EAN-code | 783310281559 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Slugsplitter matrijs |
| Type nummer | 50281550 |
| Omschrijving | SlugSplitter M 22,5mm PG16 Y 28155 |
| Land van Oorsprong | US |
Technisch
| Gatvorm | Rond |
| Gatdiameter | Pg 16 |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Te bewerken materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Model | Alleen matrijs |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Nee |
| Splijtgatenpons | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,166 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 44,52 per 1 st |
Artikel bevat 1 st