Greenlee - Gatenpons - 50045997
Ons artikelnummer
1002734
Artikelnummer fabrikant
400048113
Type nummer
50045997
EAN-code
783310045991
Gatvorm
Rond
Gatdiameter
ISO 16
Gatdiameter
16.2 mm
Te bewerken materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Model
Alleen stempel
Productomschrijving
04599 STEMPEL M16 16,2MM RVS SLUGSPLITTER Y
SlugSplitter stempel 16,2 mm M16 Y 04599
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1002734 |
| Artikelnummer fabrikant | 400048113 |
| EAN-code | 783310045991 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gatenpons |
| Merk | Greenlee |
| Serie | Slugsplitter stempel |
| Type nummer | 50045997 |
| Omschrijving | SlugSplitter S 16,2mm M 16 Y 04599 |
| Land van Oorsprong | US |
Technisch
| Gatvorm | Rond |
| Gatdiameter | ISO 16 |
| Gatdiameter | 16.2 mm |
| Te bewerken materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Model | Alleen stempel |
| Hydraulische bediening | Ja |
| Mechanische bediening | Nee |
| Splijtgatenpons | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,04 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 156,57 per 1 st |
Artikel bevat 1 st